[sam_zone id=1]

Acun Ilıcalı’dan Survivor izleyicilerine mesaj: Teşekkürler

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor programında rekor geldi. Programın reytinglerde zirvelerde yer alması ve aynı zamanda Prime Time’da en çok izlenilen program olması Ilıcalı’nın yüzünü...

15
15

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor programında rekor geldi. Programın reytinglerde zirvelerde yer alması ve aynı zamanda Prime Time’da en çok izlenilen program olması Ilıcalı’nın yüzünü güldürdü.

Başarılı televizyoncu, mutluğunu kişisel Twitter hesabı üzerinden Survivor izleyicileri ile paylaştı.

Yarışma sırasında çekilen bir fotoğraf karesini paylaşan Ilıcalı, “Survivor TV8’e bu sezonun Prime Time rekorunu kırdırttı. İlgi gösteren bütün seyircilerimize sonsuz teşekkürler” notunu düştü.

Yayınlandığı ilk gün olan 21 Ocak Cumartesi gününde ilk sırayı alan Survivor’ı ikinci sırada yine aynı programın özeti takip etti. Böylece Survivor’ın rakibi sadece kendisi oldu!

Prime Time nedir?

Altın saatler… Televizyonların en çok izlendiği 20.00 – 22.59 (22.59 dahil) arası saat dilimini kapsar. Bu kuşakta genellikle diziler, filmler, reality şovlar, eğlence ve maçlar yayınlanır.

In this article