[sam_zone id=1]

Sürpriz buluşma: Sneijder ile Acun Ilıcalı bir arada

TV8 kanalının sahibi olan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde O Ses Türkiye’nin Yunanistan versiyonu için Atina’ya gitmişti. Ilıcalı, bu ziyareti sonrası Wesley Sneijder ile birlikte bir fotoğraf...

86
86

TV8 kanalının sahibi olan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde O Ses Türkiye’nin Yunanistan versiyonu için Atina’ya gitmişti. Ilıcalı, bu ziyareti sonrası Wesley Sneijder ile birlikte bir fotoğraf çektirdi ve Instagram’dan paylaştı.

Atina’da yağan kara çok şaşırmıştı

Yunanistan ile Türkiye arasında sık sık mekik dokuyan Ilıcalı, Atina’da kar yağdığını görünce oldukça şaşırmış ve kişisel Instagram hesabı üzerinden yakın arkadaşı Esat Yontuç’la çekilen bir fotoğrafını paylaşarak, “İstanbul’u anladık da Atina’da kar ne alaka, onu çözemedik” notunu düşmüştü.

Acun Ilıcalı: Biz neredeyiz, burası neresi?

Ilıcalı, bu gönderisinin üzerinden bir gün geçtikten sonra bu kez Galatasaray’ın Hollandalı futbolcusu Sneijder ile bir araya geldi. Soğuk ve karlı havaya rağmen şort ve terlik giyen Ilıcalı, Hollandalı yıldızla birlikte bir de fotoğraf çektirdi. Başarılı televizyoncu çektirdiği fotoğrafı da kişisel Instagram hesabı üzerinden paylaşarak, “Biz neredeyiz, burası neresi?” notuna yer verdi.

Sneijder ile Acun Ilıcalı neden bir araya geldi?

Sneijder ile Acun Ilıcalı’nın neden bir araya geldiği henüz bilinmiyor. İkili arasında yapılacak yeni bir proje ile ilgili olarak bir anlaşmanın olabileceği tahmin ediliyor.

 

Biz neredeyiz? Burası neresi? In the middle of nowhere 🙂 @sneijder10official

Acun Ilıcalı (@acunilicali) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

In this article