Acun Ilıcalı, sevgilisi Şeyma Subaşı’nın yanına uçtu

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, bir süredir Survivor 2017 programının çekimleri nedeniyle Dominik Cumhuriyeti’nde bulunuyordu. Ilıcalı’nın eşi de geçtiğimiz haftalarda, Survivor’ın ilk bölümlerinde Dominik Cumhuriyeti’ne gelmişti. Subaşı, bir süre...

2
2

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, bir süredir Survivor 2017 programının çekimleri nedeniyle Dominik Cumhuriyeti’nde bulunuyordu.

Ilıcalı’nın eşi de geçtiğimiz haftalarda, Survivor’ın ilk bölümlerinde Dominik Cumhuriyeti’ne gelmişti. Subaşı, bir süre burada kalıp sık sık ziyaret ettiği Miami’ye kızı Melisa ile birlikte gelmişti.

Subaşı, bir süredir Miami’de bulunuyor. Kızı Melisa ve sevgilisi Şeyma Subaşı’na hasret kalan ünlü televizyoncu da bulduğu ilk fırsatta Miami’ye sevgilisi ve kızının yanına uçtu.

Subaşı, Miami’de Ilıcalı ile birlikte çektiği selfie’yi kişisel Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Bu paylaşıma 12 saat içerisinde 70 bin beğeni geldi. Subaşı’nın mutluluğu gözlerinden okunuyordu…

Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı nasıl tanıştı?

Subaşı ile Ilıcalı arasında devam eden ve oldukça iyi gittiği görülen ilişki nasıl başlamıştı? Bu ilişkiyle ilgili olarak iki ismin nasıl tanıştığı merak ediliyor… Subaşı, 2009 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Moda Tasarım bölümünde okurken Var Mısın Yok Musun adlı yarışmaya katılmıştı. Subaşı, programın sunucu Ilıcalı ile o dönem tanışmıştı. Güzel isim, yarışmadan 69 bin TL kazanarak ayrılmıştı.

In this article