[sam_zone id=1]

“Acun Ilıcalı ile sevgilisi Şeyma Subaşı evleniyor” iddiası

TV8’in patronu Acun Ilıcalı, uzun bir süredir Şeyma Subaşı ile birlikte bir ilişki içerisinde. Çiftin ciddi giden ilişkilerini evlilikle taçlandıracakları zaman zaman öne sürülüyor. Ancak yaşanan son olay...

205
205

TV8’in patronu Acun Ilıcalı, uzun bir süredir Şeyma Subaşı ile birlikte bir ilişki içerisinde. Çiftin ciddi giden ilişkilerini evlilikle taçlandıracakları zaman zaman öne sürülüyor. Ancak yaşanan son olay bu konudaki dedikoduları doğrular nitelikte.

“Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı evleniyor” dedikoduları o paylaşımla ayyuka çıktı

Ilıcalı ile mutlu bir birlikteliği olan Şeyma Subaşı, kişisel Instagram hesabında “Hikaye” özelliğini kullanarak bir fotoğraf paylaştı. Subaşı’nın yaptığı bu paylaşım sonrası “Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı evleniyor mu?” sorusu akıllarda yer etmeye başladı. 

Subaşı, “Acun ile evleniyor” dedikodularına yol açan paylaşımda, bir kumsalda çektiği beyaz bir düğün çadırı fotoğrafının üzerine, “Evleniyorum” yazmıştı. Subaşı’nın yaptığı bu paylaşımla Ilıcalı’ya bir mesaj gönderdiği ve evlenmek istediği iddia edildi. Bu paylaşımın sadece bir espriden ibaret olduğu da konuşulanlar arasında.

Ilıcalı ile Subaşı’nın birlikteliğinden Melisa isminde küçük bir kız çocukları bulunuyor.

Şeyma Subaşı'nın "Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı evleniyor" dedikodularına yol açan o paylaşımı
Şeyma Subaşı’nın “Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı evleniyor” dedikodularına yol açan o paylaşımı

Karlı havada şort ve terlikle dolaştı!

Öte yandan Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Galatasaray’ın Hollandalı futbolcusu Sneijder ile havalimanında karşılaşmış ve bir de fotoğraf çektirmişti. Ilıcalı’nın kişisel Instagram hesabı üzerinden paylaştığı bu fotoğrafta karlı bir havada şort ve terlikle dolaşması dikkatlerden kaçmamıştı. 

In this article