[sam_zone id=1]

Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye’de Hadise’yi diline doladı

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışması önceki akşamki bölümü ile yine izleyenleri ekranlara kilitledi. Program bir kez daha yayınlandığı günün en çok izlenilenleri...

136
136

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışması önceki akşamki bölümü ile yine izleyenleri ekranlara kilitledi.

Program bir kez daha yayınlandığı günün en çok izlenilenleri arasında yer aldı.

Zaman zaman gülmekten kırıp geçiren O Ses Türkiye’de önceki akşam da kahkaha tufanı yaşandı.

Hadise’nin yıllardır O Ses Türkiye’de jüri olmasına karşın bir türlü şampiyon olamaması bir kez daha alay konusu oldu. Programın sunucusu ve yapımcısı Acun Ilıcalı, fırsatını bulur bulmaz Hadise’yi yine diline doladı.

Yaptığı espriyle kırdı geçirdi

“Bu sezonun erken basma rekorlarından biri olabilir” diyen Acun, “Bu sence ilklerin yılı olacğaının bir göstergesi mi, acaba bir ilk mi olacak?” dedi.

Hadise de bunun üzerine, “Bu yıl var ya ben kazanırsam inanılmaz olacak” dedi. Bu cümlenin ardından Acun Ilıcalı bombayı patlattı:

“İnanılmaz olacağı kesin”

O sırada stüdyoda bir kahkaha tufanı esti. Hadise ise, “Neden söylüyorum bunu biliyor musun, içimdeki o heyecanı, o mutluluğu hissediyorum” diyerek bitirdi.

O Ses Türkiye’de jüri değişti

Öte yandan O Ses Türkiye’nin önceki akşam yayınlanan bölümünde izleyenler bir sürpriz yaşadı. Programa Sibel Can’ın yerine Hülya Avşar katıldı. Sibel Can’ın yerine bundan sonra Hülya Avşar’ın devam edip etmeyecğei belli değil. Bu konuyla ilgili olarak henüz bir resmi açıklama yapılmadı. 

Sibel Can’ın yılbaşı programı nedeniyle O Ses Türkiye’nin yeni çekimlerine katılamamış olabileceği de iddia ediliyor.

Hülya Avşar, daha önce de O Ses Türkiye programında yer almıştı. Avşar’dan sonra Ebru Güneş programda bulunmuş, Gündeş’in ayrılmasının ardından ise koltuğa Sibel Can oturmuştu.

In this article