[sam_zone id=1]

50’sinde bir kez daha anne olmak istiyor

Nicole Kidman, eşi Keith Urban ile bir çocuk daha istediklerini dile getirerek, 50 yaşında doğurmasında sakınca olmadığını ifade etti. Hollywood’un efsane oyuncu Kidman, 50 yaşına girmeye hazırlanıyor. 50...

74
74

Nicole Kidman, eşi Keith Urban ile bir çocuk daha istediklerini dile getirerek, 50 yaşında doğurmasında sakınca olmadığını ifade etti.

Hollywood’un efsane oyuncu Kidman, 50 yaşına girmeye hazırlanıyor. 50 yaşına girecek olamasına rağmen bir çocuk daha yapmayı düşündüğünü açıklayan ünlü oyuncu, “Büyükannem, annemi 49 yaşında doğurmuş. Bunu ben de yapabilirim” dedi.

Dört çocuk annesi Nicole Kidman, 2017’de beşinci kez anne olmak istediğini ifade etti ve bu konu şimdilerde ABD gündeminde ilk sıralarda yer alıyor. Tom Cruise ile evli olduğu dönemde en büyük çocukları Isabella (25) ve Connor’ı (21) evlat edinen ünlü oyuncu, yıllar sonra müzisyen Keith Urban ile evlenip kızları Sunday Rose (8) ve Faith Margaret’ı (5) dünyaya getirmiş ve kalabalık bir aile olmanın sevincini yaşadığını her fırsatta dile getirmişti.

Kidman beşinci çocuğu istiyor

Haziran ayında 50 yaşına girecek olan Kidman, “Çocuklarım, hayatımın en büyük keyfi. Bu yıl yeniden anne olmayı umut ediyorum” şeklinde konuşarak beşinci çocuğunu eline almayı istediğini söyledi.

Geçmişte hamile kalamadığı için uzun süre tedavi gören ünlü oyuncu Kidman, “Anne olmak hayatımdaki her şeyi değiştirdi ve beni daha iyi bir insan yaptı. Keith ile daha çok çocuğumuz olmasını istiyoruz. Büyükannem, annemi 49 yaşındayken doğurmuş. Ben de bu şansı yakalarsam çok mutlu olurum. Bu yıl bunun gerçekleşmesini umut ediyorum. Başarısız denemelerin ardından kalbiniz kırılıyor. Eskiden bir çocuk dünyaya getirebileceğime asla inanmıyordum ama 41 yaşında anne oldum” şeklinde konuştu.

In this article