[sam_zone id=1]

44’lük Özcan Deniz’in 19 yaşındaki sevgilisi…

Özcan Deniz’in son filmi “İkimizin Yerine”de rol verdiği, galada da birlikte objektiflerin karşısına geçtiği 19 yaşındaki Afra Saraçoğlu’yla aşk yaşadığı iddia ediliyor. Bu iddia çok konuşulur Hürriyet yazarı...

65
65

Özcan Deniz’in son filmi “İkimizin Yerine”de rol verdiği, galada da birlikte objektiflerin karşısına geçtiği 19 yaşındaki Afra Saraçoğlu’yla aşk yaşadığı iddia ediliyor.

Bu iddia çok konuşulur

Hürriyet yazarı Cegiz Semercioğlu’ndan Özcan Deniz hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı ve ünlü ismin 19 yaşındakş Afra Saracoğlu ile aşk yaşadığını söyledi.

582daf3218c7732e98fed66d

İşte Cengiz Semercioğlu’nun o çok konuşalacak yazısı;

Bir önceki sevgilisi 21 yaşındaki Buse Narcı olduğundan, magazin basını da “19’luk sevgili neden olmasın” diyerek balıklama atladı olaya.
Özcan Deniz 44 yaşında.
21 ya da 19 her neyse, aşk yaşadığı kişiler ise kızı olacak yaşta.
“62’lik Ali Ağaoğlu, 23 yaşındaki kızla aşk yaşıyor, 44’lük Özcan Deniz 19 yaşındakiyle yaşamış çok mu” demeyin lütfen.
Ali Ağaoğlu’na da itiraz ediyoruz.
Üstelik film yöneten, senaryo yazan, şarkı söyleyen biri olarak Özcan Deniz’in, 20’lik kızlara para saçan işadamı imajından da farkı olsun bir zahmet.
Ama 20 yaşındaki kızlara filmlerinde rol verip onlarla aşk yaşayarak para saçan işadamından farkı olmadığını bilsin Özcan.
Benim en çok merak etiğim, Özcan’ın 19 ya da 21 yaşındaki sevgilileriyle neler konuşup neler paylaştığı…
44 yaşındaki bir adamdan aşk yaşadığı kadınla biraz daha derinlikli sohbet etmesi, lise yıllarındaki aşklarından farklı bir şey yaşaması beklenmez mi?
19 yaşındaki kızla bunu nasıl yapabilir 44 yaşındaki bir erkek?
Özcan çıkıp, “Ben Afra Saraçoğlu’yla aşk yaşamıyorum” diyebilir.
Öyleyse o samimi pozları da vermeyeceksin Özcan.
Samimi fotoğraflar çektirdiğin zaman “19 yaşındaki kızla aşk yaşıyor” haberlerinin çıkacağını bilecek tecrübedesin artık.
Hele bir önceki ilişkini kendinden 23 yaş küçük bir genç kadınla yaşamışken…
Bize çok iyi romantik filmler sunan ve sinemacı kimliği giderek şarkıcılığının önüne geçen Özcan Deniz’e bu 19’luk, 20’lik aşklarla güdeme gelmenin yakışmadığını söylemeliyim.

jf5lpmes

In this article