Ünlü isimler 14 Şubat’ı nasıl kutladı?

Bir 14 Şubat Sevgililer günü daha geride kaldı. Her yıl olduğu gibi bu sevgililer gününde de ünlü isimler birbirlerinden farklı mesajlar ve fotoğraflarla kutlama yaptı. Ünlü oyuncu Demet...

2
2

Bir 14 Şubat Sevgililer günü daha geride kaldı. Her yıl olduğu gibi bu sevgililer gününde de ünlü isimler birbirlerinden farklı mesajlar ve fotoğraflarla kutlama yaptı.

Ünlü oyuncu Demet Akbağ, “Sevgileri yarına bırakmayın” notu ile eşi Zafer Cika’nın kendisine aldığı bir beyaz gül demetinin fotoğrafını paylaştı. Ünlü ismin gönderisine 10 bini aşkın beğeni geldi.

‘ sevgileri yarınlara bırak(tınız)’ mayın .kocam , arkadaşım , sevdiceğim. #happyvalentineday ❤️❤️❤️

demet akbağ (@demetakbag)’in paylaştığı bir gönderi ()

Ceyda Düvenci ise uzunca yazdığı notta, “Bir de şimdilik fotoğrafı olmayan dualarla ve heyecanla beklediğimiz oğlumuz var… İşte hayatımın özeti. Her gün şükür ettiğim aşklarım, gücüm, kuvvetim… Bize her gün aşk, sevgi ama madem bugün herkes kutluyor, bizim de ışığımız saçılsın… Sevgiden ve aşktan vazgeçmeyenin kalbi de içi de hep aydınlık olur. Canım yuvam… Biricik aşklarım…” ifadelerine yer verdi.

Acun Ilıcalı’nın eşi Şeyma Subaşı ise, 14 Şubat’ta “Benim dünyam” notu ile eşi Acun ve kızı Melisa ile birlikte çektirdiği fotoğrafı paylaştı.

Benim dünyam 🌎 ❤️

Seyma Subasi (@seymasubasi)’in paylaştığı bir gönderi ()

Megastar Tarkan ise geçtiğimiz yıl evlendiği eşi Pınar’la birlikte çektirdiği fotoğrafı, “Sevgililer gününüz kutlu olsun notuyla yayınladı.

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, 14 Şubat’ı şarkıcı eşi Murat Dalkılıç ile birlikte çektirdiği fotoğrafla kutladı. Boluğur’un gönderisine 130 bini aşkın beğeni geldi.

Dalkılıç 💑

Merve Boluğur (@mervebolugur)’in paylaştığı bir gönderi ()

Gülben Ergen çocukları ile kutladı

Eşi Erhan Çelik’ten boşanan Gülben Ergen, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü çocuklarıyla birlikte kutladı. Ergen, çocuklarıyla birlikte çektirdiği fotoğrafı, “Ben dünyanın en mutlu annesi olabilirim. Ben oğullarımı koynumda yüz sene, bin sene sarabilirim. Onların bana Sevgililer Günü çiçeği vermesini severim” notu ile paylaştı.

In this article