Hülya Avşar’dan cesur paylaşım

Türk sinemasının unutulmayan ismi Hülya Avşar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeyi yine başardı. Bu fotoğrafa beğeni yağdı Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından küvette fotoğrafını paylaşan ünlü...

4
4

Türk sinemasının unutulmayan ismi Hülya Avşar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeyi yine başardı.

Bu fotoğrafa beğeni yağdı

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından küvette fotoğrafını paylaşan ünlü isim, bu sefer de iç çamaşırıyla havuzda çektirdiği fotoğrafı kalp emojisiyle yayımladı. Ünlü ismin bu fotoğrafına beğeni yağdı.

Irına Shayk’ın elbisesini giymişti

Hülya Avşar geçtiğimiz haftalarda verdiği konserde daha önce dünyaca ünlü manken Irina Shayk’ın giydiği kıyafetin aynısıyla sahneye çıkmıştı.

Hülya Avşar transparan kıyafetiyle gündem olmasının ardından şunları söylemişti: “Bir sonraki konserinde daha da açığını göreceksiniz. Cesur yüreğim ben!”

Hülya Avşar’ın özel yaşamı

İlk evliliğini 1979’da Mehmet Tecirli ile yaptı ve iki yıl evli kaldı.[8] Kaya Çilingiroğlu ile olan evliliğinden Zehra (1998) isminde bir kız çocuğu sahibidir. Çift, 2005 yılında boşandı. Kendisi sıkı bir Beşiktaş taraftarıdır. Kaya Çilingiroğlu’ndan boşandıktan sonra bir süre iş adamı Sadettin Saran ile beraber olmuştur. Annesi Emral Avşar, 6 Şubat 2009’da kanserden hayatını kaybetmiştir.[9] 24-25 Ağustos 2009 tarihlerinde Milliyet’te yayımlanan röportajında Kürt açılımını hakkında görüşlerini bildirmesiyle hakkında Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından “Halkı kin, nefret ve düşmanlığa tahrik ettiği” gerekçesiyle soruşturma açıldı.[10] Soruşturmayı yürüten savcı, Avşar hakkında takipsizlik kararı verdi.

In this article